PHOTOGRAPHER & BLOGGER

Meh syh Schlitz, tempor duis single-origin ea next level ethnic ipsn dsrumdo larame timedos metssole coffee mekel.

Follow Me

Strona główna » CZY ISTNIEJE IDEALNA APLIKACJA DLA POŚREDNIKÓW NIERUCHOMOŚCI?

CZY ISTNIEJE IDEALNA APLIKACJA DLA POŚREDNIKÓW NIERUCHOMOŚCI?

O czym marzy pośrednik nieruchomości? Chce mieć szybki dostęp do najnowszych ogłoszeń. Pragnie zweryfikować je jak najszybciej, by ocenić rzeczywistą wartość rynkową danego domu, mieszkania czy działki. Jeśli w wyniku przeprowadzonego rozeznania uzna, że jest w stanie znaleźć nabywcę, decyduje się skontaktować ze sprzedającym dosłownie w przeciągu kilku sekund. Pozyskane oferty chce zaś prezentować w sposób maksymalnie profesjonalny, by zwrócić uwagę osób, które rzeczywiście są nimi zainteresowane.

Co więc robi zwykle świadomy przedstawiciel wymienionego wyżej zawodu? Szuka dobrej aplikacji dla pośredników. Cały problem polega na tym, że popełnia przy tym jeden zasadniczy błąd.

WDROŻENIE MOBILNEGO SYSTEMU CRM NIE PRZYNIESIE CI NOWYCH KLIENTÓW.

Szczególnie, jeśli nie będziesz mieć im nic do zaoferowania. Pośrednicy zwykle kierują swoje kroki w kierunku systemów CRM (customer relationship management), całkowicie zapominając o specyfice swojej branży. Zarządzanie relacjami z klientami przyda się na późniejszym etapie. W pierwszej kolejności trzeba tych klientów zdobyć, by potem móc łączyć ich potrzeby podczas transakcji.

Czy nowoczesne oprogramowanie jest zatem zbędne? To zdecydowanie za daleko idący wniosek. Trzeba jednak znaleźć program, który przyspieszy rzeczywistą pracę biura pośrednictwa nieruchomości. A ta w głównej mierze polega przecież na pozyskiwaniu inwestorów i ofert. A także na dokładnym sprawdzaniu stanu prawnego budynków i gruntów.

JAK WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA PRZED ERĄ BUYLANDO?

Gdyby aplikacja dla pośredników Buylando była kolejnym portalem ogłoszeniowym, nie warto by było poświęcać jej zbytniej uwagi. Oczywiście zostałaby odnotowana jako kolejna strona z ogłoszeniami, którą trzeba sprawdzać regularnie. Tymczasem Buylando to mała, lecz niezwykle przydatna rewolucja.

Przypomnij sobie, ile czasu od znalezienia ogłoszenia zajmuje Ci zwykle uzyskanie dostępu do księgi wieczystej. Mało? Dużo? Jak zdobywasz numer? Dzwonisz do właściciela, by uzyskać dokładny adres nieruchomości, bo przecież w ogłoszeniu rzadko kiedy jest on podany. Wchodzisz na dobrze znaną Ci stronę i ustalasz numer działki. Kolejna strona, wpisujesz numer działki, zyskujesz dostęp. Proste?

Nieprawda. A na pewno mało ma to wspólnego z szybkością.

JAK APLIKACJA DLA POŚREDNIKÓW BUYLANDO ZMIENIA PRACĘ BIURA NIERUCHOMOŚCI?

Buylando wszystkie ogłoszenia widzisz na mapie satelitarnej. Nieruchomości na sprzedaż są wyraźnie oznaczone.

Klikasz na działkę. Od razu widzisz jej powierzchnię, numer i obręb ewidencyjny. Kolejny klik i oglądasz księgę wieczystą. Możesz nawet podejrzeć w każdej chwili miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. A to wszystko jeszcze zanim skontaktujesz się z właścicielem.

Zapoznając się z aplikacją Buylando będziesz mieć cały czas wrażenie, że ktoś spełnia wszystkie Twoje marzenia o sprawnej pracy w sposób automatyczny. A jak to wygląda z perspektywy nabywców?

ZARZĄDZANIE OFERTAMI W APLIKACJI DLA POŚREDNIKÓW JEST PROSTE I PRZYNOSI REALNE EFEKTY.

Kupujący chcą zwykle wiedzieć to, co Ty. Choć nie zawsze zdają sobie sprawę, gdzie należy szukać potrzebnych informacji. Nie ma prostszej metody, by pokazać swoją wiarygodność, niż stworzyć ogłoszenie w aplikacji Buylando. Szczególnie, że linka do oferty na tym portalu można swobodnie zamieszczać w ogłoszeniach na innych stronach.

Dzięki temu będzie można poprowadzić klienta krok po kroku przez wszystkie najważniejsze dane dotyczące nieruchomości. Nawet, jeśli nie ma on dużego doświadczenia, pokazywane informacje będą dla niego zdecydowanie bardziej czytelne. Unikniesz też wrażenia chaosu podczas prezentacji oferty. Może się nawet zdarzyć, że Twoja rola sprowadzi się do zamieszczenia ogłoszenia i odebrania telefonu od osoby, która jest z miejsca zdecydowana na zakup.

Oczywiście praca biura nieruchomości jest dużo bardziej skomplikowana, niż prezentowane tu czynności. Korzystając z aplikacji dla pośredników można ją jednak uprościć. A przy tym zyskać zaufanie inwestorów i sprzedających oraz doprowadzać do finalizacji transakcji zdecydowanie szybciej.

Żródło: https://portalenieruchomosci.pl

Dodaj komentarz