PHOTOGRAPHER & BLOGGER

Meh syh Schlitz, tempor duis single-origin ea next level ethnic ipsn dsrumdo larame timedos metssole coffee mekel.

Follow Me

Strona główna » 7 CECH NAJLEPSZEGO LAKIERU HYBRYDOWEGO

7 CECH NAJLEPSZEGO LAKIERU HYBRYDOWEGO

1. ŁATWOŚĆ NAKŁADANIA

Lakiery hybrydowe są gęste, dlatego już po pierwszej warstwie ich kolor jest bardzo intensywny. Często nie wymagają kolejnych nakładań! Do tego gęsty lakier hybrydowy lepiej trzyma się na płytce paznokcia, nie spływa na boki i nie zalewa skórek. Co to oznacza dla początkującej manicurzystki? Mniej warstw to oszczędność czasu, pewniejsze nałożenie i mniejsze ryzyko odpryskiwania. Do tego płytka paznokcia nie zostanie nienaturalnie pogrubiona.

2. BEZPIECZNY SKŁAD

Lakiery hybrydowe to w większości związki akrylowe, które pod wpływem promieniowania UV zostają utwardzone. Skład lakierów jest tak dobrany, żeby nie wywoływać reakcji alergicznych, co ma często miejsce podczas używania lakierów innych firm. Jeśli szukasz bezpiecznego lakieru hybrydowego – wypróbuj markę Semilac

3. NASYCONA PIGMENTACJA

Dobre lakiery hybrydowe to piękne i trwałe kolory! Takie właśnie lakiery są bardzo mocno napigmentowane, a kolory są mocne, nasycone i trwałe. Czy to możliwe, że będą piękne już po pierwszej warstwie? Przekonaj się sama

4. BOGATA PALETA KOLORÓW

Lakiery hybrydowe posiadają piękną, mocno nasyconą paletę kolorystyczną, wśród której na pewno znajdziesz swój ulubiony odcień. Posiadamy dużo kolorów w odcieniach nude, dzięki którym zachowasz naturalnie wyglądające paznokcie z efektem trwałości hybrydy. Dla odważnych kobiet mamy wyjątkową paletę kilkunastu czerwieni.  Z każdym nowym sezonem prezentujemy Wam kilkanaście zupełnie nowych, najmodniejszych odcieni. Zapraszamy do obejrzenia…

5. DOSTĘPNOŚĆ

Co nam po pięknych lakierach, jeśli nie możemy ich nigdzie zdobyć? Najlepszy lakier hybrydowy powinien być dostępny dla każdej z Was! To dla nas bardzo ważny aspekt, dlatego lakiery hybrydowe możesz kupić w oficjalnym sklepie online, ale również możesz go dostać w drogeriach na terenie całego kraju.

6. CENA

Najlepszy lakier hybrydowy powinien być wysokiej jakości i o umiarkowanej cenie, przy której każda z Nas będzie sobie mogła na niego pozwolić. Z myślą o tym przygotowaliśmy dwa rodzaje lakierów:

  • wersja klasyczna to lakiery hybrydowe o pojemności 7 ml, w cenie 29,99 zł za buteleczkę, odpowiednia do salonów kosmetycznych oraz dla Klientek, które kupują swój ulubiony odcień, z którego często korzystają.
  • mini lakier hybrydowy o pojemności 4 ml, w cenie 18,99 zł za buteleczkę, to opcja przede wszystkim dla Klientek, które chcą wypróbować nowy kolor lub które kupują odcień do wykonywania zdobień. Próbka lakieru hybrydowego jest mniejsza i tańsza.

7. DOBRA OPINIA O LAKIERACH HYBRYDOWYCH

W sieci roi się od pytań: Jakie lakiery hybrydowe polecacie? Oczywiście dobre opinie o lakierach mają duże znaczenie, jeśli chcemy wypróbować zupełnie nową firmę lub w ogóle stoimy przed wyborem swoich pierwszych hybryd.

Dodaj komentarz